Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání

Muž s nožem v ruce vyhrožoval u školy

Policisté pátrají po svědcích události a vyzývají napadeného muže, aby se přihlásil

18. prosince 2023 21:06 , aktualizace 21:06

Pátrání Zbraně

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V neděli asi třicet minut před polednem pobíhal v Sokolově, konkrétně ve Švabinského ulici, muž s nožem v ruce. Mimo jiné jednání také přeběhl přes silnici směrem k budově místní základní školy, kde na muže dosud neznámé totožnosti začal opakovaně křičet, že ho chce zabít.
     Napadený muž raději rychlou chůzí z místa odešel, zatímco nožem ozbrojený útočník na místě dál zmateně pobíhal, přitom pořvával a vyhrožoval. Po chvíli odešel k místnímu obchodnímu domu, kde byl zadržen policisty.

     "Jednatřicetiletého muže jsme zadrželi a podrobili orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 3,76 promile. Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.
     V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, zda někdo uvedené jednání jednatřicetiletého muže viděl, aby předal policistům informace prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158. Zároveň vyzýváme muže dosud neznámé totožnosti, kterému jednatřicetiletý muž s nožem v ruce vyhrožoval, aby taktéž kontaktoval policisty na výše uvedeném telefonním čísle či na kterémkoliv obvodním oddělení,"
požádal mluvčí policie o zveřejnění výzvy po svědcích.

Foto: Ilustrační


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.