Aktuálně Foto Video

"Naked jogging" - s penisem v ruce přes půl Plzně

V posledních dnech již poněkolikáté píšeme o případech, které začínají slovy: "Z horka se fakt blbne..."

8. srpna 2018 11:31 , aktualizace 13:30

Městská policie


     Dnes kolem šesté ráno vyrazil do plzeňských ulic teprve devatenáctiletý Plzeňák, překvapivě zcela nahatý.
     Mladík se nijak nestyděl, spokojeně kráčel ulicemi a nachodil toho skutečně hodně, byl viděn v Bezovce, v Borské, na Klatovské a v mnoha dalších ulicích.
     Mladý muž byl po celý ranní "naked jogging" zahleděn do sebe a to dost výrazně, neboť většinu času trávil zuřivou onanií.
     Vzhledem k příjemným dvaceti stupňům mu možná i dost lidí závidělo a mladík se stal středem zájmu nejen kolemjdoucích, ale také řidičů, kteří zastavovali, mladíka si fotili a nabízeli mu pomoc. Tu však chlapec odmítal a na svědky působil spíše zmateným dojmem, který lidé popisovali buď jako možnou intoxikaci nebo duševní chorobu.
     Po mladíkovi samozřejmě již pátraly hlídky a podařilo se ho zadržet strážníkům městské policie, kteří zjistili, že mladík je evidovaný jako pohřešovaný a tak ho předali policistům na obvodní oddělení Bory, kteří nyní případ šetří. Mladík je nyní podezřelý z výtržnictví.
     Policisté z Bor také žádají případné svědky o informace o tom, co mladík vše dělal i o poskytnutí případných obrazových záznamů.

Foto, video: Čtenáři