Foto

Značně kuriózní noční nehoda v Plzni

Opilý řidič zastavit nemohl, byl totiž z místa nehody odvlečen

úterý 4. února 17:45 , aktualizace 18:13

Alkohol Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Velice neobvyklé pronásledování vozu, který ujel od nehody, zažili včera před desátou hodinou večer plzeňští policisté. 
     Policisté vyjeli na oznámení o řidiči, který prý ujel od dopravní nehody na Masarykově náměstí, kde vozem Opel Meriva taženým Škodou Fabia, bokem narazil do návěsu kamionu a z místa bez zastavení ujel. Řidič kamionu si poškození podle všeho nevšiml, ale jeho i následně telefonicky policii na událost upozornil pozorný kolemjedoucí řidič.

     Policisté podle popisu začali po obou vozech okamžitě pátrat a nalezli je na Karlovarské třídě. Policisté tuto soupravu zastavili v Lidické ulici, kde řidič Škody Fabia narozený v roce 1999 uvedl, že řidiče druhého vozu vlastně vůbec nezná, že ten ho jen máváním zastavil někde u silnice a požádal ho o odtah. O střetu taženého vozu s kamionem tento muž údajně nevěděl a řidič Oplu ho na situaci nijak neupozornil.

     Chování řidiče vozu Opel se záhy vysvětlilo při dechové zkoušce na alkohol. "Muž narozený v roce 1983 se podrobil dechové zkoušce s pozitivním výsledkem jeden a půl promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že řidiči taženého vozu byl zadržen řidičský průkaz a ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!