Foto

S téměř třemi promile mířil muž přímo na rybník

Noční koupeli těžce opilého řidiče i s jeho autem naštěstí zabránila svodidla

středa 6. října 23:58 , aktualizace čtvrtek 7. října 09:51

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci na dnešek po desáté hodině došlo v Želčanech, což je část obce Chválenice v okrese Plzeň-město, k havárii osobního vozu Peugeot 301. Podle tiskové mluvčí policie řidič jedoucí směrem na Plzeň v levotočivé zatáčce nezvládl řízení a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do svodidel. Do těch vůz narazil takovou silou, že jich několik metrů utrhl, může ale mluvit o štěstí, protože právě svodidla zabránila pokračování vozu do místního rybníka.
     Z místa bylo hlášeno zranění řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, záchranáři si do péče převzali lehce zraněného řidiče, kterého po ošetření na místě transportovali do nemocnice. Ještě předtím ale policisté zjišťovali příčinu havárie. "Muž narozený v roce 1973 se podrobil dechové zkoušce na alkohol s pozitivním výsledkem 2,83 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policisté muži na místě zadrželi řidičský průkaz a muž je nyní podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.