Foto

S téměř třemi promile projel autobusovou zastávkou

Řidič jen těsně minul autobus, srazil značku i koš a z místa ujel

úterý 30. června 14:11 , aktualizace 14:16

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Od způsobené dopravní nehody, při které ohrozil cestující v autobuse a způsobil škodu včera večer ujel řidič na Klatovsku.
     "Po Janovicích nad Úhlavou jel dvaapadesátiletý muž z obce u Klatov s vozidlem značky Ford Fiesta. Ve čtvrt na devět jel po ulici V Bráně směrem k náměstí, když vjel vpravo na chodník, projel kolem autobusu na zastávce a s vozidlem narazil do dopravní značky a odpadkového koše," popsala tisková mluvčí policie.
      Po dopravní nehodě řidič z místa ujel. Policisté začali po vozidle okamžitě pátrat a v krátké době se jim podařilo ho i s řidičem vypátrat v obci na Janovicku. 
      "Na výzvu policistů se muž podrobil dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 2,88 promile alkoholu. Muž souhlasil s lékařským vyšetřením i odběrem krve a policisté jej převezli do zdravotnického zařízení v Klatovech," doplnila mluvčí policie s tím, že policisté muži zadrželi řidičský průkaz a je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.
      Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob, odhadnutá hmotná škoda ale činí 25 000 Kč. 

Foto PČR

 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.