Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Ukradená Scala se našla díky vám!

Majitel vozu ukradeného na Slovanech všem moc děkuje za pomoc

Autor: Jana Holá úterý 5. března 15:47 , aktualizace 17:42

Krádež


     V neděli jsme informovali o pátrání po vozidle Škoda Scala, které bylo ukradeno v pátek večer na Mikulášském náměstí v Plzni.

     Tuto pátrací relaci sdílelo více než dva tisíce našich čtenářů a její obrovský dosah přinesl brzy své výsledky. Policisté prověřili několik tipů od našich čtenářů a hned v pondělí byl jeden z nich, zaslaný naší čtenářkou, úspěšný.

     Policisté ukradené vozidlo objevili zaparkované v Luční ulici ve Zbůchu, kam k jeho identifikaci přivolali majitele, policejního technika a kriminalisty.

     "Na základě poznatku od svědkyně, která ve sdělovacích prostředcích viděla pátrací relaci, bylo vozidlo nalezeno a již i vráceno majiteli. Případem krádeže se samozřejmě dále zabýváme a po pachateli pátráme," uvedla nám dnes tisková mluvčí policie.

     "Děkuji všem za sdílení pátrání, díky kterému se podařilo auto najít, i tipy, kde by mohlo být. Je sice poškozené, ale hlavně, že se našlo, mám obrovskou radost. Ještě jednou děkuji," napsal šťastný majitel nalezeného vozu.

iPhone Plzeň

iPhone-Plzeň - oprava a servis iPhonů. Nejde nám pouze o rychlou opravu, ale především o kvalitu a preciznost, s níž přistupujeme ke každému zařízení, jako by to bylo naše vlastní.