Foto

Se čtyřmi zákazy řízení způsobil nehodu a z místa utekl

Drobná nehoda na mostě generála Pattona se řádně zkomplikovala

21. prosince 2019 13:13 , aktualizace 17:04

Partner článku – Eldar Taxi

     Včera odpoledne před třetí hodinou došlo na mostě generála Pattona v Plzni k dopravní nehodě, kdy ve směru do centra řidič Škody Superb při přejíždění z pruhu do pruhu bočně narazil do souběžně jedoucího Volkswagenu Passat.
     Řidič škodovky i řidička VW zastavili, zkontrolovali si vozy a domluvili se na sepsání euroformuláře. Dohodli se také, že aby neblokovali provoz, zastaví o kousek dál, v Kalikově ulici začali sepisovat euroformulář a na místo dorazil i přítel řidičky. 
     Příteli řidičky se ale chování řidiče škodovky narozeného v roce 1965 zdálo divné, a proto chtěl na místo přivolat policii.  Řidič škodovky odmítal, tvrdil, že strašně spěchá, aby vyzvedl dítě ze školky a řidičce nabízel 500 korun, aby nevolala policii. Pak z místa odjel a přítel řidičky ho pronásledoval, dojeli až do Kreuzmanovy ulice, kde řidič škodovky zastavil, nezajištěné vozidlo nechal na místě a utekl kamsi mezi domy.
     Poškození se proto obrátili na policii a ukázalo se, že řidič dobře věděl, proč utíká, má totiž čtyři platné zákazy řízení. Uprchlý řidič byl krátce na to zadržen policejní hlídkou.


Eldar Taxi

Mladá taxislužba, působící na Plzeňském trhu krátce, ale zároveň první společnost v Plzni, která ke zprostředkování objednávek využívá moderní technologie. Našim cílem je spokojenost zákazníků, a toho se snažíme docílit kvalitou služeb za příznivou cenu.