Foto Video

Se dvěma promile řádil na Wilsonově mostě

Opilého Slováka ze zábradlí mostu strhli kolemjdoucí

10. prosince 2019 15:23 , aktualizace 15:44

Alkohol Cizinci Městská policie

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Včera před půl osmou večer si náhodní chodci na Americké třídě v Plzni všimli vrávorajícího muže, který lezl na zábradlí Wilsonova mostu. Protože vše nasvědčovalo tomu, že chce muž skočit, případně do řeky spadne, duchapřítomní kolemjdoucí ho ze zábradlí strhli a přivolali na místo strážníky. 
     "Hlídka na místo vyjížděla na oznámení o muži, který se podle oznamovatelů nejprve pokoušel skočit z mostu a poté vbíhal před projíždějící vozidla. Při příjezdu hlídky se cizinec narozený v roce 1976 skutečně pohyboval ve vozovce a svým jednáním ohrožoval své zdraví," popsala tisková mluvčí městské policie.
     Až pohled na uniformované strážníky muže, podle našich informací Slováka, uklidnil a ten začal vysvětlovat, že nic nedělá, že měl jen pár piv a jede za manželkou. 
     Protože ale při dechové zkoušce na alkohol nadýchal 2,18 promile a hrozilo, že by svůj pokus mohl zopakovat, zamířil se strážníky místo domů na záchytku.

     Jedná se během čtyřiadvaceti hodin již o druhého opilého muže, který v Plzni hrozil skokem z mostu. O včerejším případu jsme informovali v článku: 

Na Klatovské třídě se odehrálo pořádné drama

Na Klatovské třídě se odehrálo pořádné drama

08. 12. 2019, 20:39, aktualizace 12. 12. 2019, 15:30

Sebevrah visel z mostu a pak se serval s vyjednavačem a psovodem


 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.