Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Se dvěma promile se neudržela na silnici

Řidička s autem vyletěla ze silnice a převrátila se přes střechu

16. května 2022 12:15 , aktualizace 12:19

Alkohol Nehody

     V sobotu 14. května v osm hodin ráno došlo nedaleko Újezdu u Svatého Kříže na Rokycansku k dopravní nehodě, při které řidička s osobním vozem vyletěla mimo silnici a převrátila se přes střechu. 
     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření, řidičku si mezitím do péče převzali záchranáři.

     Jak k nehodě došlo vzápětí zjistili policisté. "Devětačtyřicetiletá řidička s vozidlem Kia jela po silnici směrem na Újezd u Sv. Kříže a mimo obec při průjezdu levotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost technickému stavu vozovky. Následně vyjela vpravo mimo komunikaci, kde za vodním příkopem havarovala a s vozidlem se přetočila přes střechu, kdy vozidlo zůstalo stát na levém boku," popsala tisková mluvčí policie a pokračovala: "Žena byla vyzvána k dechové zkoušce, které se dobrovolně podrobila a odborné měření ukázalo pozitivní výsledek 2,11 promile alkoholu. Řidičce byl ihned na místě zadržen řidičský průkaz."

     Žena byla z místa transportována do nemocnice a rokycanští dopravní policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se dále zabývají.

Foto PČR

Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.