Foto

Těžce opilý řidič vytlačil protijedoucí auto ze silnice

Viník nehody měl 3,22 promile a ani nebyl držitelem řidičského oprávnění

pondělí 3. srpna 14:07 , aktualizace 20:01

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V sobotu 1. srpna před sedmou hodinou večer došlo nedaleko Staňkova, mezi Kvíčovicemi a Všekary, k dopravní nehodě. Řidič vozu Škoda Fabia vjel v mírné pravotočivé zatáčce částečně do protisměru a zde ohrozil protijedoucí vozidlo značky Hyundai i20, jehož řidička ve snaze zabránit střetu vjela na pravý okraj vozovky a poté havarovala vpravo do silničního příkopu.
     Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, policisté ale při jejím řešení zjistili, že muž není držitelem řidičského oprávnění pro žádnou skupinu a navíc je silně opilý.
     "Dvaapadesátiletý muž z Aše se podrobil dechové zkoušce, kdy přístroj naměřil 3,23 promile alkoholu, a přiznal požití alkoholu před jízdou. Dechová zkouška u řidičky byla s negativním výsledkem," uvedla tisková mluvčí policie.
     Policisté muže, který je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, převezli do nemocnice ve Stodě, kde se podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.