Foto Video

Řidič v plné rychlosti najel do lesa, jde o zvláštní sebevraždu?

Vyšetřování smrti řidiče přineslo zvrat, dle všeho nešlo o běžnou nehodu

10. července 2018 09:20 , aktualizace 09:24

Partner článku – Delta Plzeň


     Ve čtvrtek 5. července jsme informovali o vážné havárii, ke které došlo ten den odpoledne před třetí hodinou na silnici mezi Klenčím pod Čerchovem a Výhledy, ve stoupání několik set metrů za Klenčím. Vozidlo Suzuki Swift řízené mužem zde, údajně ve vysoké rychlosti, vyletělo ze silnice, zřítilo se asi šest metrů ze zalesněného srázu a svou cestu ukončilo nárazem do stromu.  
     Na místo vyrážely všechny záchranné složky, bohužel řidiči již nebylo pomoci a lékař musel na místě konstatovat smrt a tělo převzala koronerka.

Aktualizace

     Již ve čtvrtek se objevily nepotvrzené informace, že možná nešlo běžnou nehodu.
     Vše totiž ukazovalo na to, že řidič v místě, které velice dobře znal, své vozidlo schválně ve velmi vysoké rychlosti nasměroval do lesa a spáchal tak sebevraždu.
    Samozřejmě jsme o stanovisko požádali i policii: „Jedna z vyšetřovacích verzí je i sebevražda. Je jednou, nikoli jedinou vyšetřovací verzí. Pracujeme také s verzí, že šlo o technickou závadu na vozidle. Na případu stále pracují domažličtí kriminalisté,“ uvedla mluvčí policie.
    
Sebevraždu nevylučují ani lidé z okolí řidiče: „Já ho znal, vlastnil autoškolu, ale měl s ní problémy. Hodně na něj dolehl i jeho současný rozvod. O sebevraždě v poslední době opakovaně mluvil a sedí i způsob, jak zemřel, tak nějak to popisoval. Bohužel po něm zůstaly děti,“ uvedl nám zdroj z místa. Z textu jsme z pochopitelných důvodů vypustili jméno, bydliště, počet dětí, jméno firmy a další osobní údaje zemřelého.
Foto: ZZS a KP

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.