Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mladistvá dívka i její dcera byly vypátrány

Aktualizace článku: Sedmnáctiletá dívka i její roční dceruška jsou pohřešovány

Autor: Jana Holá sobota 6. dubna 13:10 , aktualizace 18:17

Pátrání

Aktualizujeme:

    Pohřešovaná dívka byla i se svojí dcerkou vypátrána na Karlovarsku. Obě jsou podle policie v pořádku. Policisté děkují veřejnosti za sdílení pátrací relace.

Původní článek

     Kriminalisté z územního odboru Tachov vyhlásili celostátní pátrání po teprve sedmnáctileté dívce, která odešla včerejšího dne v odpoledních hodinách při vycházce z dětského domova na Tachovsku. Dívka má nařízenou ústavní výchovu a odešla společně se svojí dcerou narozenou v roce 2023, kterou má svěřenou do své péče.

     Kriminalisté se tímto obracejí s žádostí o pomoc i na veřejnost.

Karolína M...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 5. 4. 2024
Bydliště - okres Karlovy Vary
Státní příslušnost Česká republika
Výška asi 160 cm

Popis osoby
 
Hubená postava
  Vlasy hnědé, nyní odbarvené, rovné
  Oči hnědé

    Dívka je zdánlivého stáří 17 až 18 let, má delší rovné vlasy, střihem na tzv. mikádo, hnědé barvy, nyní odbarvené na červeno. U sebe má velkou cestovní tašku, na které by měla mít přivázanou růžovou bundu. Dítě je v bílém kočárku s růžovými květy.

     Policisté přijmou k pohřešované osobě jakékoliv informace na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně. 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.