Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Senior havaroval do plotu domu

Při havárii na rovném úseku silnice utrpěl řidič zranění

3. října 2019 09:18

Nehody

Partner článku – Prestol Holding

     K dopravní nehodě na silnici v Železné došlo včera před půl třetí odpoledne, když řidič osobního automobilu Ford Focus jedoucí od Bělé nad Radbuzou k hraničnímu přechodu na rovném úseku přejel s autem do protisměru a následně vlevo za levou krajnici, kde přední částí vozu narazil do betonové zídky u oplocení domu.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči zajistili místo události a před ukončením zásahu provedli závěrečný úklid.
     Při střetu došlo ke zranění řidiče, který byl z místa dopravní transportován převezen do Domažlické nemocnice k ošetření a hospitalizaci. Spolujezdkyně zranění neutrpěla.
     "Dechovou zkoušku nebylo možné z důvodu zdravotního stavu zraněného čtyřiasedmdesátiletého řidiče na místě dopravní nehody provést, proto byl nařízen odběr krve ke zjištění, zda nebyl ovlivněn alkoholem. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 20 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie. 
      Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto: PČR

 
Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost