Jednasedmdesátiletý stařík masturboval u plotu mateřské školky

Devianta zpozorovala ředitelka školky, která hlídala hrající si děti

čtvrtek 29. dubna 12:19 , aktualizace 13:26

Alkohol Městská policie Zadržení pachatele

     Včera před polednem zpozorovala bdělá ředitelka mateřské školky ve Stadtrodské ulici v Tachově podezřelého muže v kostkované košili, který v křoví u plotu školky stál se staženými kalhotami a onanoval, zatímco na hřišti za plotem byly děti. Ředitelka vše oznámila na linku 156 a na místo okamžitě vyjeli strážníci. 
     Při příjezdu strážníků na místo se zde již muž nenacházel, ale podle podrobného popisu se jim ho vypátrat nedaleko mezi domy. K jejich překvapení se jednalo o seniora žijícího na místní ubytovně, který jim přiznal, že vypil láhev rumu a "přišlo to na něj". Strážníci zajištěného muže převezli na obvodní oddělení policie, kde si policisté celý případ převzali.
     "Od strážníků městské policie jsme přijali oznámení týkající se jednasedmdesátiletého muže, který se dopustil hrubé neslušnosti tím, že se ukájel na veřejně přístupném místě," uvedla tisková mluvčí police s tím, že dalším šetřením policisté zjistili, že muž si místo vybral náhodou a s blízkou mateřskou školkou neměla mužova činnost žádnou souvislost. Policisté muže zadrželi a dnes mu bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.

Foto ilustrační