Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Senior s autem skončil v poutači čerpací stanice

Policie šetří okolnosti ranní dopravní nehody

25. května 2022 17:42

Nehody

     Dnes v devět hodin ráno došlo v Kamenném Újezdu na Rokycansku k dopravní nehodě, při které senior s vozem narazil do poutače čerpací stanice.
     "Sedmaosmdesátiletý řidič s osobním vozidlem Renault Clio jel po silnici III. třídy č. 11733 ve směru od Rokycan na Hrádek, při projíždění prudké levotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost vozidla dopravně technickému stavu pozemní komunikace a na mokré vozovce dostal s vozidlem smyk, který nezvládl," popsala tisková mluvčí policie s tím, že řidič s vozem vyjel vpravo mimo komunikaci přes chodník na travnatou plochu, kde čelně narazil do reklamní cedule.
      Řidič při střetu utrpěl zranění, se kterým byl transportován do nemocnice, ještě předtím se ale podrobil dechové zkoušce, která vyloučila požití alkoholických nápojů.
      Dopravní nehodu dále šetří policisté dopravního inspektorátu v Rokycanech. 

Foto PČR

KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.