Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Seniora srazilo auto na přechodu

První pomoc zraněnému muži poskytovali strážníci a svědci nehody, kterým tímto městská policie děkuje

4. listopadu 2022 12:10 , aktualizace 12:50

Doprava Městská policie Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

      Dnes před jedenáctou hodinou dopoledne došlo v Koterovské ulici v Plzni na Slovanech k dopravní nehodě, při které osobní vůz Peugeot srazil chodce.
      Podle informací z místa jel starší řidič s osobním vozem směrem od centra a na přechodu pro chodce mezi Galerií Slovany a tramvajovou zastávkou přehlédl seniora, kterého autem srazil.
      "Slyšela jsem ránu a nevěděla co se děje, po chvilce ale kolem mě běžela policistka městské policie a začala se starat o pána na zemi. Odtáhla ho mimo silnici, ošetřovala mu krvácení na hlavě a volala mu pomoc. Zastavili u ní nějací pánové a drželi na tím zraněným deštník, aby nepromokl," popsala nám svědkyně události a pokračovala: "Pak přiběhli další strážníci s obvazy, toho sraženého zabalili do termofólie a pak už přijela záchranka." 

      Záchranáři si po příjezdu na místo zraněného muže převzali do péče. "Muže narozeného v roce 1938 jsme mimo ohrožení života transportovali na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli nám záchranáři. 

     Mluvčí městské policie nás požádala, abychom jejím jménem za celou Městskou policii uveřejnili poděkování dvěma mužům, kteří nezaváhali a strážníkům poskytli součinnost při ošetřování zraněného muže.

      Policisté u řidiče i chodce vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodu nyní na místě šetří. Místo je s opatrností průjezdné.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!