Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Sexuální deviant z Karlových Varů byl zadržen v Plzni

Policisté děkují za pomoc při ztotožnění muže, který opakovaně sexuálně obtěžoval ženy

15. září 2023 10:52 , aktualizace 11:09

Sexuální deviant Vazba Zadržení pachatele


     Minulý týden jsme informovali o policejním pátrání po sexuálním deviantovi, který v Karlových Varech nejen masturboval při jízdě na kole, ale i obtěžoval několik žen. 
     Podezřelého 
Libora T. se policistům podařilo vypátrat a velikou zásluhu na tom mají dva naši čtenáři, kteří muže poznali a informace našim prostřednictvím policii předali.

     "Děkujeme médiím a veřejnosti za pomoc při pátrání po totožnosti osmapadesátiletého muže, přijaté poznatky výrazně pomohly k jeho zadržení," uvedl tiskový mluvčí policie a pokračoval: "Přijatými poznatky se kriminalisté usilovně zabývali a osmapadesátiletého muže ve středu 13. září zadrželi v bytové jednotce v Plzni."

     Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmapadesátiletého muže ze Sokolovska, kterého obvinili ze spáchání přečinů výtržnictví a znásilnění ve stádiu pokusu. Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby.
     V případě prokázání viny hrozí osmapadesátiletému muži trest odnětí svobody až na pět let.

O případu jsme informovali v článku:

Kriminalisté pátrají po tomto sexuálním deviantovi

     Policisté pátrají po muži dosud neznámé totožnosti, který v sobotu 19. srpna v ranních hodinách masturboval na dvou různých místech v Karlových Varech a přitom obtěžoval náhodné kolemjdoucí ženy.

     "Krátce před půl osmou ráno měl muž projíždět na jízdním kole ulicí Krymská a přitom masturbovat. Kolemjdoucí ženu měl slovně požádat, aby mu s masturbací pomohla. Ta na to zareagovala tak, že vše oznámila na tísňovou linku 158. Muž následně svého jednání okamžitě zanechal a z místa odjel," popsal tiskový mluvčí policie první případ.

      Neuspokojený deviant se ale nenechal odradit a začal obtěžovat i další ženu.

      "O zhruba hodinu později měl muž přijet na jízdním kole po Rohanově stezce nad ulicí Křižíkova k jiné ženě. V ruce měl držet své přirození, masturbovat a i v tomto případě po ženě požadovat, aby mu s masturbací pomohla. Po odmítnutí se měl muž ženu snažit uchopit oběma rukama, ovšem ta měla začít nahlas křičet, bránit se kopy a přitom muži sdělit, že vše oznámí na policii. Muž měl svého jednání zanechat a z místa odjet," uvedl k druhému případu mluvčí policie.

      Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a po pachateli intenzivně pátrají. "V souvislosti s tímto případem se obracíme na veřejnost, zda někdo nepozná muže z kamerových záznamů, který měl jezdit na jízdním kole, masturbovat a přitom obtěžovat kolemjdoucí ženy. V případě, že muže z kamerového záznamu poznáte, předejte policistům informace prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158," žádají policisté s tím, že na bezplatnou tísňovou linku 158 se mohou obracet také osoby, které uvedené jednání muže na jízdním kole viděly či osoby, které mohl muž také svým jednáním obtěžovat. Jakékoliv další informace k této události, které pomohou při vyšetřování, je taktéž možné sdělit policistům na kterémkoliv obvodním oddělení.

Autosalon Dajbych

Plzeňský specialista na terénní vozy a jejich úpravy. Značky Toyota, INEOS Grenadier a Isuzu. Prodej off-road příslušenství ARB. Náš tým má největší zkušenosti v ČR, terénním vozům rozumíme a umíme je upravit přímo na míru pro nadšence, firmy i složky IZS. Jsme profesionálové ve 4x4.