Sexuchtivého muže nechali s holým zadkem

V očekávání placené vášně přišel o peníze, mobil i trenýrky

19. září 2019 13:37 , aktualizace 14:02

Krádež Prostituce

Partner článku – Alfa Tactical

     Poněkud nešťastně skončila touha po sexuálním uspokojení pro jednatřicetiletého muže v úterý 17. září.
     Muž kolem druhé hodiny ráno odcházel z restaurace, když nedaleko Centrálního autobusového nádraží v Plzni potkal dvě ženy, z nichž jedna mu nabídla sexuální služby. 
     Slovo dalo slovo a celá trojice se přesunula k nedalekému poli u Vejprnické ulice. Muž se v očekávání placené vášně svlékl, pohodil oblečení do trávy a jedné z žen předal domluvenou pětistovku, se kterou se vzdálila.
     Než si ale muž přišel na své, vrátila se žena ve společnosti neznámého muže, který zákazníka oslnil baterkou a ze země sebral jeho kraťasy i se spodním prádlem. S kořistí pak trojice zlodějů z místa utekla a neukojeného zákazníka na místě nechala doslova s holým zadkem.
     "Poškozený muž nepřišel jen o oblečení, ale také o peněženku s finanční hotovostí 5 tisíc korun, kterou měl uschovanou v kapse kalhot. Ve druhé kapse měl mobilní telefon, který mu zloději také odcizili. Pachatelé mu tak způsobili škodu za téměř 10 tisíc korun," uvedla tisková mluvčí policie.
     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež a po pachatelích pátrají.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.