Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Silně opilý cizinec nezvládl svůj vůz

Po nehodě muž nadýchal téměř tři promile alkoholu

25. května 2021 09:01 , aktualizace 09:01

Alkohol Cizinci Nehody

     V neděli 23. května po sedmé hodině večer došlo k dopravní nehodě, při které v Rybníku na Domažlicku řidič, podle našich informací Moldavan, při couvání s vozem Škoda Octavia před domem číslo 17 narazil zadní částí do osobního automobilu Dacia Duster, který tam zaparkovala jeho majitelka. Zpočátku se sice mohlo zdát, že jde o banální dopravní nehodu, způsobenou nešikovností, nakonec se ale ukázalo, že muž za volantem auta neměl co dělat.
      "Jednačtyřicetiletý cizinec se na výzvu přivolaných policistů podrobil dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,94 promile," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policisté řidiče zajistili a převezli do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Domažlicích.

Foto PČR

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.