Silně opilý cizinec ujel od nehody

Za volantem seděl s téměř čtyřmi promile alkoholu

čtvrtek 9. ledna 16:13 , aktualizace 16:14

Alkohol Cizinci Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dopravní policisté vyjížděli v úterý 7. ledna k oznámené dopravní nehodě, při které se před půl třetí odpoledne na Sokolovské ulici v Tachově střetly dva osobní vozy.
     "Z dosud zjištěných informací vyplývá, že 31letý cizinec jel s osobním vozidlem značky Toyota ve směru od Plané ke kruhovému objezdu a při tom nedodržel dostatečnou bezpečnostní vzdálenost za vpředu jedoucím vozidlem značky Škoda, jehož řidič snížil rychlost z důvodu odbočení vpravo na parkoviště u obchodního domu," popsala tisková mluvčí policie.
     Poškozený s nabouranou Škodovkou zůstal stát na místě, ale viník od nehody odjel nejprve na parkoviště a následně neznámo kam.
     Dopravní policisté, kteří na místo nehody přijeli, ztotožnili majitele Toyoty, který následně na místo přivezl poškozené vozidlo i také viníka nehody. Mužovo jednání snadno vysvětlila dechová zkouška, byl totiž silně opilý.
     "Policisté s mužem provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní a přístroj naměřil 3,84 promile alkoholu. Na základě pozitivních výsledků byl řidič převezen na odběr krve a lékařské vyšetření, kterým se podrobil. Policisté mu zadrželi řidičský průkaz a další jízdu zakázali. Policisté se nehodou i nadále zabývají," doplnila mluvčí policie.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!