Foto

Silně opilý muž způsobil nehodu

Na Jateční se bouralo, na Slovanech se zranil cestující v brzdícím autobuse

19. listopadu 2018 15:06 , aktualizace 15:19

Alkohol Doprava Nehody

Partner článku – Optika BORY

     Dvě nehody, ke kterým došlo téměř současně, v tuto chvíli komplikují provoz v Plzni.

     K první nehodě došlo před druhou hodinou odpoledne, na náměstí Milady Horákové, kde měl osobní automobil ohrozit projíždějící autobus.
     Podle našich informací zde nedošlo ke střetu, ale při brzdném manévru autobusu, jehož řidič se snažil střetu zabránit v autobuse upadla a zranila se cestující. Na místo tak vyráželi policisté i záchranáři, zranění seniorky však naštěstí nebylo vážné.

     Jen o chvíli později došlo ke střetu dvou osobních vozů na Jateční třídě ve směru na Roudnou, kde řidič vozu fiat Stilo při vyjíždění od okraje vozovky nedal přednost projíždějící Škodě Fabia.
      Při nehodě naštěstí nedošlo ke zranění řidiče Fiatu ani staršího páru z vozu Škoda, policisté ale zjistili, že řidič vozu Fiat je silně opilý.
      "U muže narozeného v roce 1972 byla dechovou zkouškou naměřena hodnoty 2,19 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto: Čtenář

 

Optika BORY

Naše oční optika Vám nabízí MĚŘENÍ ZRAKU nově MODERNÍ 3D METODOU samozřejmostí je i APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK a vybrat si u nás můžete z široké nabídky brýlových obrub dioptrických, slunečních, dětských i sportovních. Těšíme se na Vaši návštěvu.