Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Silně opilý řidič způsobil dvě nehody a od obou utekl

Muž po vypátrání nadýchal téměř tři promile alkoholu

Autor: Karel Aleš pátek 15. března 11:54 , aktualizace 12:17

Alkohol Nehody Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V noci na včerejšek kolem půlnoci došlo v Hošovském Týně k dopravní nehodě, během které osobní vůz Škoda narazil do zaparkovaného vozidla a viník ujel. Krátce na to došlo k další dopravní nehodě, při které tentýž vůz narazil do sloupu elektrického vedení a i od této nehody řidič utekl, tentokrát již pěšky.

     Na místo vyjeli policisté, kteří začali v okolí pátrat po uprchlém řidiči. Místní dobrovolní hasiči mezitím zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření i úklid komunikace.

     Policistům se v krátké době podařilo uprchlého řidiče vypátrat a ukázalo se, že za nehodou stálo velké množství alkoholu.

     "Dvaatřicetiletý muž podle dosud zjištěných informací při jízdě s osobním vozem Škoda Octavia na přímém úseku narazil do zadní části zaparkovaného osobního automobilu Peugeot a pokračoval dále v jízdě, načež v ulici Tolstého vjel z dosud nezjištěných příčin do protisměru, s vozidlem vyjel na chodník po levé straně komunikace a narazil do betonového sloupu elektrického vedení. Následně z místa dopravní nehody odešel," popsala tisková mluvčí nehody průběh nehody.

     "Řidič byl vypátrán policisty a provedenou dechovou zkouškou byla zjištěna hladina 2,79 promile alkoholu v dechu. Následně byl muž vyzván k lékařskému vyšetření a odběru krve, kterému se podrobil. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a případem se nadále zabývají," doplnila mluvčí.

Foto Hasiči

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.