Foto

Silně opilý zůstal s autem viset na obrubníku

Ukrajinci nyní hrozí až roční trest vězení

středa 12. ledna 10:36 , aktualizace 10:36

Alkohol Cizinci

Partner článku – Mraknet

     Policie se nyní zabývá případem, který se odehrál v pondělí 3. ledna v Aši. Zde strážníci městské policie kolem desáté hodiny večer narazili na osobní automobil Volkswagen, uvízlý na vyvýšeném obrubníku chodníku.
     Strážníci u vozu zajistili i řidiče ukrajinské národnosti, který se snažil uvízlé vozidlo vyprostit a podrobili ho dechové zkoušce na alkohol. Protože naměřená hodnota ukazovala silnou opilost a vzniklo tak podezření na spáchání trestného činu, strážníci celou věc předali k řešení policii.
     "Dvaačtyřicetiletý cizinec, který uvízl následkem nezvládnutí řízení, měl dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 3,63 promile alkoholu," uvedl tiskový mluvčí policie.
     Policisté z obvodního oddělení Aš muži sdělili podezření ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny hrozí cizinci trest odnětí svobody až na jeden rok.

Foto PČR

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.