Hodně nepovedený vstup do nového roku

Tak na tuto silvestrovskou půlnoc mladík asi dlouho nezapomene

pondělí 3. ledna 11:35 , aktualizace 12:27

Alkohol

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Prožití silvestrovské půlnoci si zřejmě úplně jinak představoval devatenáctiletý mladík z Prapořiště nedaleko Kdyně na Domažlicku. Bohužel pro něj mu policie do jeho plánů takzvaně hodila vidle v okamžiku, kdy ho tři čtvrtě hodiny před půlnocí zastavila a kontrolovala v obci, kde bydlí, za volantem jeho obstarožní Škody Felicia.

     "Policisté devatenáctiletého mladíka vyzvali k předložení dokladů potřebných k řízení a provozu vozidla, což neučinil, protože u sebe neměl řidičský průkaz. Poté ho policisté vyzvali k dechové zkoušce, při které mu bylo naměřeno 1,36 promile alkoholu," uvedla tisková mluvčí policie.

     Mladý řidič rázem pochopil, že silvestr již dál nebude v jeho režii a nemýlil se. Jednak byl převezen do lékařského zařízení, kde se podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve, tím ale samozřejmě vše neskončilo a ještě musely být provedeny další nezbytné služební úkony. 

     Zkroušený mladý muž muž tedy policejní oddělení opustil až v roce 2022 a ještě k tomu s vidinou brzkého obvinění ze spáchání trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.

Foto: cela na obvodním oddělení


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.