Foto

Těžce opilá žena válela s autem sudy

Všechny záchranné složky dnes odpoledne zasahovaly u Skořic, další nehody jsou v Plzni

neděle 20. září 15:58 , aktualizace 19:07

Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes kolem jedné hodiny odpoledne došlo na silnici mezi Mirošovem a obcí Skořice k vážné dopravní nehodě. Z místa bylo hlášeno, že vozidlo Peugeot 306 ve vysoké rychlosti vyletělo ze silnice, vjelo do příkopu, který ho vyhodil zpět na vozovku, kde se následně převrátilo a podle oznamovatelů se na místě nachází zraněná žena. K nehodě tedy vyjeli záchranáři, hasiči i policisté.

     Podle mluvčí policie vůz řídila devětačtyřicetiletá žena, která při dechové zkoušce nadýchala 2,19 promile alkoholu. Ženu si převzali záchranáři a transportovali jí do nemocnice.
     Přesnou příčinou a všemi dalšími okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z dopravního inspektorátu Rokycany. Žena se svým jednáním dle všeho dopustila trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky.

     K dalším nehodám došlo v Plzni, v ulici U Letiště na křižovatce s Folmavskou se ve tři odpoledne střetla dvě osobní vozidla. Během této nehody byla zraněna jedna žena. Dle všeho zde řidič přehlédl červenou, ale tato nehoda je ještě v šetření. Nehoda omezuje dopravu a policie uzavřela jeden z jízdních pruhů.
     Na Karlovarské třídě došlo v půl čtvrté odpoledne k havárii motocyklu.

     Po čtvrté hodině odpoledne se na silnici 26 u Stoda střetla dvě vozidla, nehoda je hlášena se zraněním. Na místě PČR, ZZS, HZS.


 


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.