Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Kdysi znásilnil tři ženy a u nezletilé se o to pokusil, teď zaútočil znovu

Mezi Božkovem a Tesco Rokycanská útočil skutečný sexuální predátor

středa 20. září 20:00 , aktualizace 20:11

Sexuální deviant Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     O pokusu o znásilnění ženy, ke kterému došlo v pondělí 11. září v podvečer na lesní cestě mezi Božkovem a obchodním centrem Rokycanská v Plzni, již od nás víte. Dnes k tomuto nechutnému případu policie uvolnila další informace. 

      Šestatřicetiletý útočník je skutečný sexuální predátor. "Můžeme potvrdit, že tento muž byl před několika málo lety propuštěn z výkonu trestu, ve kterém byl mimo jiné i za to, že znásilnil tři ženy a u jedné nezletilé se o to pokusil. Abychom zabránili šíření různých dezinformací, tak podotýkáme, že se nejedná o cizince," uvedli nám dnes policisté.

Původní článek

      V pondělí 11. září v podvečer na lesní cestě mezi Božkovem a obchodním centrem Rokycanská v Plzni došlo k pokusu o znásilnění.
    "Muž fyzicky napadl osmadvacetiletou ženu, kterou se následně pokusil znásilnit. Na krk jí nejprve zezadu přiložil klacek, kterým ji škrtil, a potom ji povalil na zem. Žena se aktivně bránila, kdy hodila muži do obličeje hlínu, čímž se nejspíš zachránila. Agresor byl dezorientovaný a poškozenou pustil. Ta z místa následně utekla a věc ihned oznámila na nejbližší obvodní oddělení. Šestatřicetiletý muž z místa odjel na malotraktoru, který měl připravený na odvoz dřeva," popsala tisková mluvčí policie. 

     Policisté začali po agresivním muži ihned pátrat. Díky výborné operativní činnosti policistů z obvodního oddělení Plzeň 2 a policistů ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň a na základě výpovědi náhodných svědků se podařilo obviněného muže již ve středu vypátrat a omezit na osobní svobodě. Následně byl muž obviněn ze zvlášť závažného zločinu znásilnění.
     "Policejní komisařka podala státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby, soudce tento návrh akceptoval a muž je tak stíhán vazebně," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.