Foto

Řidič dodávky nedal přednost motorkářce

Vážná dopravní nehoda u Nýřan, dva zranění

5. září 2023 11:09 , aktualizace 11:09

Záchranáři Doprava Nehody


     Včera před osmou hodinou večer došlo u čerpací stanice ONO mezi Blatnicí a Nýřany k dopravní nehodě, při které se střetla dodávka s motocyklem.

     Z místa bylo hlášeno více zraněných, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události, provedli protipožární opatření a silnice byla zcela uzavřena. Záchranáři si mezitím do péče převzali dva pacienty. "Z místa jsme transportovali muže narozeného v roce 1987 ve velmi vážném stavu na Emergency Fakultní nemocnice Plzeň. Asi pětatřicetiletou ženu jsme s lehkým zraněním transportovali do Fakultní nemocnice Bory," uvedli nám záchranáři.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Řidič narozený v roce 1959 jel s dodávkou Mercedes-Benz od Nýřan na Heřmanovu Huť, kdy při odbočování vlevo na čerpací stanici nedal přednost protijedoucímu motocyklu tovární značky Honda, který řídila řidička narozená v roce 1989. Došlo ke střetu vozidel a při dopravní nehodě byla zraněna jak řidička motocyklu, tak i její spolujezdec narozený v roce 1987, kteří byli převezeni k lékařskému ošetření. Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní a veškerými okolnostmi a přesnou příčinou se zabývají policisté z územního odboru Plzeň venkov."

     Podle nejnovějších informací muž velmi vážná zranění přežil a v současné chvíli je hospitalizován ve Fakultní nemocnici Plzeň.

Foto: hasiči Nýřany

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.