Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Skútrista se v tričku a kraťasech smýkal téměř 15 metrů po asfaltu

Nehoda u Borské přehrady, jezdce na skútru údajně vytlačili ze silnice

28. června 2023 12:55 , aktualizace 13:52

Doprava Nehody


     Dnes po poledni došlo v Plzni u vodní Nádrže České údolí, kterou Plzeňáci znají spíše pod názvem Borská přehrada, k dopravní nehodě, při které se zranil řidič skútru Piaggio Carnaby.

     Podle informací z místa jel muž narozený v roce 1973 na skútru směrem na Litice, když ho údajně ohrozil protijedoucí automobil.
     Skútrista vyjel vpravo mimo silnici, narazil do obrubníku a spadl na chodník, po kterém se smýkal přibližně 15 metrů. Během toho muž, který podcenil oblečení na motocykl a vyjel jen v tričku a kraťasech, utrpěl rozsáhlé odřeniny a silně krvácel.

     Hasiči zajistili místo nehody, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného muže a po ošetření na místě ho transportovali do Fakultní nemocnice Lochotín. Hasiči poté museli z chodníku spláchnout rozsáhlou krevní skvrnu.

     Okolnosti nehody šetří policisté, zatím je možné pouze uvést, že řidič skútru měl dechovou zkoušku na alkohol negativní.     Jen o několik minut dříve došlo k dopravní nehodě motocyklu i na Slovanech. O této nehodě jsme informovali v článku:

Střet motorkáře s osobním vozem

     Dnes chvíli před polednem došlo v Plzni na Koterovské ulici ke střetu osobní vozidlo a motocyklisty. Na místě zasahují všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody, řídili dopravu a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.

     Záchranáři si do péče převzali zraněného motocyklistu a transportovali ho do Fakultní nemocnice Plzeň.

     Podle informací z místa jel motorkář na stroji značky Honda po Koterovské směrem k Olympii. Protijedoucí řidič vozu Škoda Octavia ho dle všeho přehlédl, a začal odbočovat k budově magistrátu, čímž motocyklistovi zkřížil cestu. Došlo ke střetu, během kterého motorkář narazil do zadní části vozu.

     Nehodu na místě šetří policisté, zatím lze uvést pouze to, že oba řidiči měli testy na přítomnost alkoholu negativní.

Foto: HZS, KP

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.