Foto

V noci na úterý vykradli pizzerii Da Pietro

Slováka zadrželi přímo v provozovně, jeho kumpány pak venku

úterý 19. října 16:46 , aktualizace středa 20. října 11:02

Cizinci Drogy Krádež Vloupání Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Security

     V noci z pondělí na úterý v brzkých ranních hodinách došlo ve Smetanových sadech v Plzni k vloupání do pizzerie Da Pietro, majitel měl ale veliké štěstí. Podezřelé trojice cizinců, která se kolem restaurace pohybovala, si totiž všiml strážný firmy Duch Defend Security, který zde střežil stánky farmářských trhů, a o podezřelé skupince raději informoval policisty. Na místo okamžitě vyjela hlídka, aby situaci prověřila a ukázalo se, že strážný měl velmi dobrý odhad.
      Cizinci, podle našich informací Slováci, měli vysloveně smůlu, policisté totiž dva z nich nalezli ještě před objektem a jednoho z nich i s připraveným lupem zadrželi přímo v restauraci, kam se mezitím vloupal. "Policisté uvnitř restaurace zadrželi cizince narozeného v roce 1988, jehož test na drogy vyšel pozitivní na amfetamin a metamfetamin, a kterého následně umístili do policejní cely. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže vloupáním a věc bude řešena ve zkráceném přípravném řízení," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že i oba mužovi společníci budou mít co vysvětlovat.


 


TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost