Foto

„Musím jít dál, musím jít dál,“ říkal mu vnitřní hlas

Zmatený muž zřejmě pod vlivem drog napadl strážníky a skončil na záchytce

středa 8. července 16:43 , aktualizace 16:56

Drogy Městská policie Záchranáři Záchytka

Partner článku – Alfa Tactical

     Muže zmateně pobíhajícího křižovatkou Americké a Sirkovy ulice v Plzni si strážníci všimli dnes krátce před jednou hodinou ráno. Muž strážníkům na dotaz, zda je v pořádku sdělil: „Jsem pod vlivem pervitinu, mám psychické problémy a někdo mne nahání,“ a pokračoval: „Slyším cizí hlasy, musím jít dál, musím jít dál“.
     Z důvodu obavy o jeho bezpečnost strážníci muže vyzvali, aby setrval na místě mimo silnici, což učinil, ale po chvilce se rozhodl ve své zmatené cestě pokračovat, pokusil se odstrčit jednoho ze strážníků a opětovně vběhnout do vozovky.
     Strážníci mu v tom samozřejmě zabránili, ale protože muž začal být agresivní a kladl aktivní odpor, museli proti němu zakročit pomocí donucovacích prostředků a přiložit mu pouta.
     To už byla vyrozuměna i zdravotnická záchranná služba a na místo jela posádka, aby posoudila zdravotní stav zjevně intoxikovaného muže.
     "Záchranář na místě rozhodl o umístění třiatřicetiletého muže na protialkoholní záchytnou stanici, kam byl převezen sanitním vozem za doprovodu hlídek městské policie," uvedla tisková mluvčí strážníků.

Podobný exemplář, také na pervitinu, řádil i v neděli:

"Jsem herec" vysvětloval mladík pobíhající mezi auty

"Jsem herec" vysvětloval mladík pobíhající mezi auty

07. 07. 2020, 15:22, aktualizace 07. 07. 2020, 15:27

Sedmnáctiletý chlapec na pervitinu si myslel, že natáčí film


Foto MP

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.