Foto Video

Šmírák si točil ženy sedící v kabinkách na záchodě

Policie pátrá po šmírákovi z obchodního centra Dragoun a hledá poškozené

úterý 27. dubna 14:07 , aktualizace 14:57

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Kriminalisté pátrají po svědkyních respektive poškozených, které se v úterý 6. dubna v době od 15:24 do 15:52 hodin pohybovaly v prostoru dámských toalet obchodního centra Dragoun v Chebu.

      "Zatím neznámý pachatel měl vstoupit do prostoru dámských toalet, ukrýt se v kabince a následně vrchem přes boční stěnu pořizovat mobilním telefonem obrazový záznam z vedlejší obsazené kabinky," popsal nám jednání muže tiskový mluvčí policie. Policisté se případem samozřejmě začali zabývat, kriminalisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a pátrají zejména po trojici osob na kamerovém záznamu, tedy dvou poškozených a jednom podezřelém. 

     Kriminalisté žádají případné svědky, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování, volali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obrátili na kterékoliv obvodní oddělení.

Foto a video PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.