Foto

Řidič neměl sebemenší šanci přežít

Náraz do stromu auto rozerval na kusy a tělo vyhodil o kus dál

21. července 2020 12:10 , aktualizace 12:10

Doprava Nehody Smrt

     K velice vážné dopravní nehodě došlo včera v odpoledních hodinách na silnici u Hazlova na Chebsku. Dle svědků velmi rychle jedoucí vozidlo vyletělo ze silnice a narazilo do stromu. O vysoké rychlosti vozidla svědčí i to, že náraz auto doslova roztrhal na kusy.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky, hasiči nalezli kousek od havarovaného auta tělo řidiče, bohužel již bez známek života a přivolaný lékař mohl již pouze konstatovat smrt.
     "Řidič osobního automobilu značky Mercedes, který jel ve směru z Františkových Lázní na Aš, z dosud nezjištěných příčin přejel s automobilem do protisměru. Následně měl vyjet mimo silnici a vozidlem narazit do stromu," popsal tiskový mluvčí policie. Vozidlo po nárazu navíc začalo hořet.
     "Při dopravní nehodě utrpěl osmapadesátiletý řidič zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl," doplnil mluvčí policie.
     Hasiči zajistili místo nehody, asistovali odtahové službě při naložení auta a postarali se o úklid vozovky od trosek po nehodě. Po celou dobu zásahu byl provoz na silnici zcela uzavřený, obnoven byl až po desáté hodině večer.
     Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření.

Foto HZS a PČR