Foto Video

Za smrt ženy nikdo nemůže

Žena propadla skleněnou podlahou, zřítila se z mnohametrové výšky a na místě zemřela

pondělí 13. září 16:25 , aktualizace 17:11

Smrt

     Policie ukončila vyšetřování tragédie, během které na začátku března zemřela žena v budově České spořitelny v Plzni ve Františkánské ulici. Podle informací přímo z místa žena, která byla pověřena úklidem, měla nevědomky vstoupit na silně znečištěnou skleněnou podlahu/strop nad schodištěm, takže o skleněné výplni vůbec nevěděla. Bohužel skleněná výplň samozřejmě její váhu nevydržela a žena se propadla do mnohametrové hloubky. Během šetření nebylo na smrti ženy zjištěno cizí zavinění, žena měla totiž uklízet jen ve spodních dvou patrech budovy a nahoru jí zřejmě zavedla jen její zvědavost. Případ byl proto odložen.

Původní článek


     1. března kolem půl čtvrté odpoledne došlo v Plzni ve Františkánské ulici k tragédii. Uvnitř budovy České spořitelny, která právě procházela rekonstrukcí, spadla žena z velké výšky. Na místo samozřejmě vyrazily všechny záchranné složky, ale žena následkům svých zranění ještě v budově podlehla.
     Podle informací přímo z místa žena, která byla pověřena úklidem, měla nevědomky vstoupit na silně znečištěnou skleněnou podlahu/strop nad schodištěm, takže o skleněné výplni vůbec nevěděla. Bohužel skleněná výplň samozřejmě její váhu nevydržela a žena se propadla do mnohametrové hloubky. Vyšetřování smrti ženy na místě převzali kriminalisté, dorazil koroner a byla nařízena soudní pitva.

FOTO: KP + Plzeňský architektonický manuál (PAM)