Smrtelná dopravní nehoda - žena podlehla zraněním

Na silnici mezi Železnou Rudou a Javornou došlo ke tragické dopravní nehodě

3. listopadu 2019 17:12 , aktualizace 21:19

     Dnes před čtvrtou hodinou odpoledne došlo na silnici č. 27 mezi Železnou Rudou a Javornou ke smrtelné dopravní nehodě. Zatím z nezjištěných příčin vyletělo osobní vozidlo ze silnice a následně narazilo do stromu.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Bohužel ale asi třicetiletá žena utrpěla zranění neslučitelná se životem a resuscitace nebyla úspěšná.
     Na místo míří koroner a vyšetřování nehody přebírají kriminalisté. Místo je s opatrností průjezdné, doprava je řízena kyvadlově, ale nedá se vyloučit úplné uzavření v době vyprošťování vozu.

Aktualizace 19,30:

     "K dopravní nehodě došlo přibližně 7 km za Železnou Rudou ve směru jízdy na Javornou - v místě nazývaném Starý Brunst, kudy projížděla řidička narozená v roce 1988.
     Vše zatím nasvědčuje tomu, ze řidička v levotočivé zatáčce vyjela z dosud přesně nezjištěné příčiny vpravo mimo komunikaci, kde s vozidlem narazila do stromu.
     Okolnostmi a přesnou příčinou dopravní nehody se zabývají policisté z územního odboru Klatovy. Ve věci nařízena soudní pitva,"
uvedla mluvčí policie.

Foto: Ilustrační

Další dnešní smrtelná nehoda:

Muž zemřel po nárazu do stromu

Muž zemřel po nárazu do stromu

03. 11. 2019, 21:17, aktualizace 03. 11. 2019, 21:20

Další smrtelná dopravní nehoda, dnes již bohužel druhá