Foto

Žena ve voze zemřela a ostatní byli opilí, kdo řídil se neví

Nekonečný příběh, opět alkohol za volantem a mrtví i zranění lidé

13. prosince 2017 11:27, aktualizace středa 13. prosince 11:29

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek jsme informovali o tragické dopravní nehodě, kdy na místě zůstali dva zranění muži a jedna mrtvá žena. Případem se nyní intenzivně zabývají kriminalisté, kteří zjišťují veškeré veškeré okolnosti nehody a hlavně to, kdo auto řídil.

     Dnes kolem jedné ráno zemřel další člověk během dopravní nehody a opět je ve hře alkohol. Nehoda se stala na komunikaci II/230 u rybníku Regent nedaleko Chodové Plané.
     "Z dosavadního šetření vyplývá, že zatím neustanovený řidič jel s vozidlem Škoda Octavia od obce Mariánské Lázně na obec Chodová Planá. Po projetí mírné levotočivé zatáčky nezvládl řízení a s vozidlem vyjel vlevo mimo komunikaci, kde se auto několikrát přetočilo přes střechu, na které také zůstalo ležet," popsala nehodu mluvčí policie.
     Při nehodě utrpěli dva muži ve věku 32 a 27 let zranění se kterými byli z místa transportováni do nemocnice. Osmadvacetileté ženě se již pomoct nedalo, utrpěla zranění neslučitelná se životem a na místě zemřela.

     Policisté vyzvali oba zraněné muže k dechovým zkouškám, starší z mužů nadýchal 1,45 promile alkoholu a mladší dechovou zkoušku odmítl. 
     Zda byla pod vlivem alkoholu či drog zemřelá žena, bude zřejmé až na základě výsledků nařízené soudní pitvy.

     Policisté nyní vyšetřují kdo vozidlo vlastně řídil a za účelem řádného objasnění okolností nehody byl na místo přivolán i soudní znalec. Případem se nyní zabývají kriminalisté z tachovského oddělení obecné kriminality. 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.