Foto

Smyk na přejezdu řidička nezvládla vybrat

Z místa nehody byli do nemocnice transportováni čtyři zranění

pondělí 24. května 15:02 , aktualizace 16:11

Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci ze soboty na neděli krátce po půlnoci došlo na silnici z Chodova na Karlovy Vary u obce Mírová k havárii osobního vozu Volkswagen. "Čtyřiačtyřicetiletá řidička při přejíždění železničního přejezdu zřejmě nepřizpůsobila rychlost jízdy a dostala smyk. Ten se jí však nepodařilo vyrovnat, vyjela mimo komunikaci a narazila zde do sloupu," popsala tisková mluvčí policie. Při dopravní nehodě došlo ke zranění čtyř osob a na místo proto vyjely všechny záchranné složky. Dvě jednotky hasičů pomáhaly posádkám záchranné služby s ošetřením a transportem zraněných, postaraly se rovněž o zajištění místa nehody. Všichni čtyři cestující byli po ošetření na místě transportováni do nemocnice.
     U řidičky nebylo vzhledem ke zranění možné provést dechovou zkoušku a byl proto nařízen odběr krve. Přesná příčina a okolnosti havárie jsou nadále v šetření dopravních policistů.

Foto HZS

  

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.