Foto

Sousedka k pohledání

V opilosti nabourala hned čtyři zaparkovaná auta a ujela

čtvrtek 13. srpna 15:25 , aktualizace 15:25

Alkohol Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Velikou radost asi včera odpoledne neměli z jízdy řidičky Fiatu Punto majitelé zaparkovaných vozů v Dukelské ulici v Klatovech. Žena totiž na rovném úseku zvládla nabourat hned čtyři zaparkovaná auta.
     "Místní třiapadesátiletá žena jela po Dukelské ulici ke křižovatce s ulicí Koldinova.  Na rovném úseku komunikace postupně narazila pravým bokem do zaparkovaných vozidel značek Kia Rio, Peugeot 206 a Škoda Fabia a pokračovala v jízdě. Po projetí křižovatky s ulicí Koldinovou jela dále ulicí Dukelskou, kde narazila do vozidla Hyundai I30," popsala tisková mluvčí policie s tím, že žena ani u jedné ze způsobených nehod nezastavila a pokračovala v jízdě. Ke zranění osob při nehodách naštěstí nedošlo.
     Přivolaní dopravní policisté ženu následně vypátrali v Koldinově ulici. 
     "Provedená dechová zkouška byla s výsledkem 1,50 promile alkoholu. Policisté ženu převezli do zdravotnického zařízení, kde bylo provedeno lékařské vyšetření a odběr krve. Policisté ženě zadrželi řidičský průkaz a je podezřelá je spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky," uvedla mluvčí policie s tím, že odhadnutá hmotná škoda činí na vozidlech sto pět tisíc korun. 

Foto PČR

 
Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.