Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

I velmi vážný problém se sousedem se dá vyřešit

Zápach, škůdci či hluk z jeho bytu? Odpadky či výkaly ve společných prostorech, nadávky, agrese nebo drogy? Pokud ano, tak tento článek je určen pro vás.

25. listopadu 2022 21:01 , aktualizace 21:07

Právo

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     O případech, kdy soused doslova terorizuje ostatní obyvatele domu, jsme psali již mnohokrát. Nejčastěji šlo o hluk v nočních hodinách, silný zápach vycházející z bytu, šířící se domácí škůdci, opakovaně vykradené poštovní schránky, nebo třeba odpadky ve společných prostorech. Bohužel výjimečné nejsou ani daleko extrémnější případy, jako například muž, který po chodbách domu na Lochotíně pravidelně zanechával své výkaly, nebo alkoholik ze Slovan, který ze svého bytu vytvořil doslova squat, kam si vodil bezdomovce ze širokého okolí a pořádal někdy i několikadenní mejdany.
     Každý, kdo takového "báječného" souseda zažil, pak jistě potvrdí, že vyřešení tohoto problému je běh na dlouhou trať a opakované volání policie bohužel moc nepomáhá. 

Jak tedy problémy se sousedy účinně řešit?

     Vzhledem k tomu, že v poslední době se na nás stále více čtenářů s tímto problémem obrací, připravili jsme s našim partnerem Advokátní kanceláří CINK a partneři živé vysílání, které proběhne v pondělí 28. listopadu v osm hodin večer.

     Přítomni budou zkušení právníci specializující se právě na sousedské spory JUDr. Václav Polomis a Mgr. Natálie Holopírková, kterých se můžete zeptat na vše, co vás k této problematice zajímá.

     Toto vysílání budete moci sledovat zde v článku nebo přímo na Youtube kanálu advokátní kanceláře Cink a partneři.


Živé vysílání - sousedské spory

  • V rámci živého vysílání můžete přímo pokládat dotazy, na které vám právníci rovnou odpoví, zatímco pokud budete sledovat vysílání až ze záznamu, uslyšíte jen odpovědi na dotazy, které položil někdo jiný. I tak ale může být sledování ze záznamu přínosné, neboť je možné, že se někdo jiný na váš dotaz rovněž ptal.

  • Ptát se můžete na cokoliv, co souvisí se sousedskými spory a jejich řešením, a to v době živého vysílání prostřednictvím chatu, který se po zahájení vysílání objeví na pravé straně vaší obrazovky.
    Dotazy můžete zasílat i dopředu na e-mail advokátní kanceláře advokat@cink.eu, přičemž je do předmětu třeba napsat "Živé vysílání Krimi Plzeň", nebo prostřednictvím Facebookové stránky advokátní kanceláře.

  •  Pokud se váš dotaz týká pro vás citlivého tématu, který byste nechtěli řešit veřejně, můžete se s žádostí o pomoc obrátit na advokátní kancelář přímo prostřednictvím www stránek zaměřených na sousedské spory, ale na rozdíl od živého vysílání, které je zdarma, se již jedná o placenou právní službu

Fotogalerie z případů, o kterých jsme psaliAdvokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.