Foto

Sprejeři v maskách Anonymous řádili ve velkém

Jejich počínání policisté kvalifikují jako trestný čin

28. srpna 2017 21:41, aktualizace pondělí 28. srpna 21:50

Partner článku – Delta Plzeň

     V sobotu jsme informovali o zatím neznámém vandalovi, který spreji postříkal celý kamion i s návěsem. V dalších dnech jsme se pak dozvěděli, že tento pachatel, respektive pachatelé, poškodili další místa jako známou sochu králíka na Lochotíně, figurky na kruhovém objezdu na Borech, zaparkované osobní auto, fasádu domu na Vinicích a zřejmě i další věci, které zatím nahlášeny nejsou.
     "Ten pan umělec „Čuraček“ se vyřádil i na fasádě našeho domu, stejně tak se vyřádil i na soše Králíka pod naším domem, a opět také na kruhovém objedzdu na Borech, kde vyzdobil zvířátka. Incident se stal v noci z pátku na sobotu kolem 0:30.     
     Pachatelé u našeho domu byli přistiženi při činu, bohužel než se stačilo k nim doběhnout, utekli. Pan Čuráček není jeden pachatel, nýbrž 4 „zmrdi“ ve věku do 20 let a měli na sobě bílé masky Anonymous,"
napsal nám rozhořčený čtenář a v obdobném duchu zněly i další zprávy, které jsme dostali.
     "Policisté se všemi případy velice intenzivně zabývají, po pachatelích pátrají a již jsou také zahájeny úkony trestního řízení ve věci poškození cizí věci," uvedla mluvčí policie.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.