Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Sraz socialistických vozidel navštívil zloděj

Pachatel vykrádal stany a auta v době, kdy v nich spali majitelé

31. května 2021 13:07 , aktualizace 13:11

Krádež

     O víkendu probíhal v Hnačově na Klatovsku Sraz socialistických vozidel a radost pořadatelů i návštěvníků zkalila návštěva zlodějů, policisté totiž přijali pět oznámení o krádežích. "V sobotu 29. května letošního roku v nočních a ranních hodinách neznámý pachatel vnikl ve třech případech do stanů, kde spali poškození, a dvou vozidel. V prvním případě pachatel vzal uvnitř stanu  peněženku s finanční hotovostí i doklady, dále bundu s klíči od vozidla, které použil k jeho odemknutí, i když uvnitř nic neodcizil. Následně pachatel peněženku s doklady, bundu i klíče zanechal na křesle před stanem. Ve druhém stanu vzal kalhoty, kdy odcizil finanční hotovost a ve třetím z boční kapsy stanu odcizil peněženku s finanční hotovostí i doklady, a poté ji odložil v předsíňce bez peněz," popsala řádění zlodějů mluvčí policie s tím, že pachatel navštívil i dvě vozidla, kdy se jednalo o VW Transportér, v němž spal poškozený, a z odložené peněženky vzal finanční hotovost a z vozidla Fiat Capron vzal též finanční hotovost a pánské boty.
     Celková škoda dohromady činí 23 300 Kč a policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a porušování domovní svobody.

Foto: Ilustrační

TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost