Foto

Sražená žena utrpěným zraněním podlehla

Přes veškerou snahu všech na místě i v nemocnici žena nepřežila

2. července 2021 19:22

Nehody Smrt

     Dnes odpoledne jsme informovali o dopravní nehodě, při které v Plzni na Klatovské třídě dodávka srazila a vážně zranila ženu narozenou v roce 1939. Bohužel nyní dorazila zpráva, že přes veškerou snahu zasahujících na místě i lékařů v nemocnici žena zraněním, která při střetu utrpěla podlehla. Tisková mluvčí policie nám informaci potvrdila s tím, že policisté se případem dále intenzivně zabývají.

Původní článek:

     Dnes v půl dvanácté dopoledne došlo na Klatovské třídě u křižovatky s ulicí Alešova k vážné dopravní nehodě, při které dodávka v prostoru kolejiště srazila přecházející starší ženu. "Řidič narozený v roce 1992 jel s vozem Fiat Ducato ulicí Alešova a odbočoval vlevo na Klatovskou třídu, kde narazil do ženy narozené v roce 1939, která přecházela mimo přechod pro chodce," popsala tisková mluvčí policie. Náraz ženu srazil na vozovku, přičemž utrpěla vážné zranění a upadla do bezvědomí. 
     Na místo vyjely všechny záchranné složky. "Chodkyně utrpěla velmi vážná zranění, v bezvědomí na řízené plicní ventilaci byla transportována na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla mluvčí záchranářů.
     Policisté u řidiče vyloučili požití alkoholu provedenou dechovou zkouškou, u ženy byl nařízen odběr krve. Veškeré okolnosti nehody nyní na místě šetří policie, k dokumentaci místa byl povolán i dron společnosti Drony SIT. V průběhu šetření je možné, že policisté na nějakou dobu Klatovskou třídu v úseku zcela uzavřou.

     O podobné nehodě jsme informovali před dvěma týdny, kdy žena nakonec střet s vozem na Klatovské třídě nepřežila:

Řidič srazil ženu, neposkytl jí pomoc a nakonec ještě nadýchal

Řidič srazil ženu, neposkytl jí pomoc a nakonec ještě nadýchal

18. 06. 2021, 07:48, aktualizace 02. 07. 2021, 14:05

Dnes ráno došlo na Klatovské třídě k jen těžko pochopitelné a bohužel i velmi vážné dopravní nehodě

Foto PČR