Foto

Auto srazilo asi čtyřleté dítě

Holčička cestou na hřiště utekla mamince a vběhla před přijíždějící auto

18. února 2021 16:50 , aktualizace 17:44

Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes odpoledne, zhruba v té samé době, kdy došlo na Americké třídě v Plzni k dopravní nehodě, tedy kolem třetí hodiny, došlo k další nehodě, tentokrát v Plzni v Liticích v Rušné ulici.
     Podle prvotních informacích zastavila maminka s autem, ve kterém měla čtyři malé děti, u místního hřiště. Děti měly s maminkou čekat, až bude bezpečné přejít, ale asi čtyřletá holčička náhle vběhla do vozovky, kde právě projížděla Škoda Citigo řízená mužem středního věku. Bohužel holčička do vozovky vběhla zpoza zaparkované dodávky, a tak jí řidič zahlédl až na poslední chvíli a neměl již šanci zabránit střetu. 
     Holčička při nárazu a následném pádu utrpěla zranění nožičky, se kterým byla záchranáři transportována do nemocnice. Policisté dechovou zkouškou vyloučili požití alkoholu u řidiče a okolnostmi nehody se dále zabývají.  


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!