Foto

Dítě vyjelo ze dvora přímo před auto, které ho smetlo

Sraženého sedmiletého chlapečka do nemocnice transportoval vrtulník LZS

pondělí 15. června 19:39 , aktualizace 20:33

Cyklista Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K dopravní nehodě, při které osobní vůz Škoda Octavia srazil asi sedmiletého chlapce na kole, došlo dnes kolem půl šesté večer u Petrovic na Sušicku.
     "Cyklista nejprve jezdil po zahradě jednoho z rodinných domů, následně vyjel ze dvora a vjel rovnou do komunikace přímo před projíždějící osobní automobil. Řidič narozený v roce 1991 ještě v poslední chvíli částečně strhl řízení vozidla, avšak střetu s jízdním kolem se mu zabránit nepodařilo," popsala tisková mluvčí policie.
      Chlapec při střetu utrpěl zranění a v péči záchranářů transportován do nemocnice. "Z místa transportujeme cestou LZS chlapce mladšího 15 let se středně těžkým zraněním, ale při vědomí, do Trauma centra Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Alkohol i jiné návykové látky u řidiče na místě vyloučeny dechovou zkouškou a orientačním testem. Příčina a okolnosti jsou i nadále v šetření klatovských dopravních policistů.     

Foto: PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!