Foto

Sražený motorkář i nabouraný trolejbus

Tři nehody krátce po sobě výrazně komplikují dopravu v Plzni

14. listopadu 2019 15:37 , aktualizace 15:42

Nehody Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Hned ke třem nehodám došlo krátce po sobě v Plzni a zkomplikovaly již tak složitou dopravní situaci.

     K první nehodě došlo po poledni na křižovatce ulic Sirková, Tyršova a U Prazdroje, kde došlo ke střetu osobního vozu s trolejbusem. Při střetu došlo k pádu jednoho cestujícího, kterého si do péče převzali záchranáři.
     "Řidič vozu Audi narozený v roce 1974 jel ve směru od Lobezské ulice a z pravého odbočovacího pruhu do Sirkové ulice pokračoval rovně do Pražské ulice. Přitom se bočně střetl s trolejbusem v průběžném pruhu, ve kterém v důsledku nehody došlo k pádu a zranění cestující narozené v roce 1956," popsala tisková mluvčí policie s tím, že žena byla transportována do nemocnice a dechové zkoušky u řidičů byly s negativním výsledkem.
     "Žena byla s lehkými zraněními hlavy a horní končetiny transportována na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Lochotín," upřesnila tisková mluvčí záchranářů. 
     Policie dále šetří přesnou příčinu a průběh této nehody.

     K další nehodě došlo v půl druhé odpoledne na křižovatce ulic Lochotínská a Otýlie Benýškové, kde osobní vůz srazil motorkáře. Podle informací z místa v době nehody nešla světelná signalizace křižovatky a mladý řidič Volkswagenu Golf nedal přednost motocyklistovi jedoucímu ze Saského mostu. Při střetu byl motocykl odražen na vůz Škoda Octavia, který stál v ulici Na Roudné a dával přednost.
     "Řidič narozený v roce 2000 podle všeho nedal přednost při vjíždění na hlavní silnici. Přesná příčina nehody je předmětem šetření," řekla nám mluvčí policie.
     K nehodě vyjely všechny záchranné složky, zraněného motorkáře si převzali záchranáři a hasiči zajistili místo nehody. 
     "Transportujeme čtyřicetiletého muže s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Lochotín," uvedli záchranáři.
     Tato nehoda vzhledem k uzavírce Malické ulice silně komplikuje provoz v centru.

     K další nehodě došlo ve dvě hodiny odpoledne na křižovatce Petřínské a Sladovnické ulice, kde došlo ke střetu dvou vozů. Tato nehoda se obešla bez zranění, ale také komplikuje provoz.

Foto: KP a čtenář

 Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!