Mladý řidič srazil a na místě usmrtil muže, který jel na traktůrku

Na místě pracuje výjezd kriminální policie i koroner a kriminalisté převzali vyšetřování

sobota 18. září 18:55 , aktualizace 20:03

     Dnes odpoledne těsně před pátou hodinou došlo v Záhořanech na Domažlicku u místního hřiště k tragické dopravní nehodě.  Osobní automobil zde srazil a velice vážně zranil staršího muže, který jel na malém traktůrku. Na místo samozřejmě okamžitě vyrazily všechny záchranné složky včetně vrtulníku LZS, ale sedmasedmdesátiletému muži se již nedalo pomoci, protože utrpěl fatální zranění neslučitelná se životem a lékař záchranné služby tak musel konstatovat jeho smrt.
     Policisté uzavřeli celou vozovku, na místo přijel výjezd kriminální policie i koroner a vyšetřování této tragické dopravní nehody převzali kriminalisté. "Došlo ke střetu malotraktoru značky Vari a osobního vozidla značky Volvo, jehož dvaadvacetiletý řidič jel ve směru od Záhořan na Spáňov.  Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil sedmasedmdesátiletý řidič.
     Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl. Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Veškeré okolnosti jsou nyní v šetření domažlických kriminalistů, kteří se nehodou nyní zabývají,"
popsala nehodu mluvčí policie.

Úvodní foto: Ilustrační