Foto

Pod Vinicemi srazil člověka a z místa ujel

Pomozte najít řidiče, který zranil chodce a bez poskytnutí pomoci zbaběle ujel

pátek 29. května 12:03 , aktualizace 12:03

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     V úterý 26. května v půl dvanácté dopoledne byl posádkou projíždějícího vozu v ulici Pod Vinicemi v Plzni v trávě vedle silnice nalezen ležící muž se zraněním hlavy, který téměř nebyl schopen komunikovat. Přivolaní záchranáři muže po ošetření transportovali do nemocnice a policisté začali šetřit, co se vlastně na místě stalo.
     Tisková mluvčí policie uvedla, že podle výpovědi muže šel mezi půl jedenáctou a půl dvanáctou směrem od ZOO při pravém okraji vozovky, když v mírné pravotočivé zatáčce ucítil prudkou ránu do zad a byl sražen na zem. Muže mělo srazit osobní vozidlo tmavé barvy, které na místě nehody nezastavilo a odjelo směrem do centra.

     Dopravní policisté žádají případné svědky, kteří se pohybovali v uvedeném místě, zejména v Lochotínském parku poblíž ulice Pod Vinicemi, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20, nebo telefonicky na č.: 974 325 256 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním uvedené kolize.

Foto KP a PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.