Foto

Srazil cyklistu a z místa zbaběle ujel

Před pár desítkami minut se na Doubravce řidič zachoval naprosto nepochopitelně

středa 8. dubna 13:32 , aktualizace 13:38

Cyklista Nehody

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes chvilku před polednem srazil v Plzni na Doubravce na kruhovém objezdu v ulici Na Dlouhých řidič světle modrého vozu menší velikosti cyklistu, ale nezastavil, neposkytl sraženému muži pomoc a z místa ujel. Podle informací z místa jel cyklista po kruhovém objezdu z ulice Na Dlouchých směrem k Hřbitovní a zezadu do něj narazil řidič jedoucí z Mohylové od Hřbitovní.
     Po silničním pirátovi začalo okamžitě pátrat několik policejních hlídek a cenné informace dodali i policisté, kteří pracují u městského kamerového systému. 
     Velmi rychlá policejní reakce slavila úspěch, modrý Renault Twingo během několika desítek minut policisté nalezli a za pár dalších minut zvonili na řidiče, který se mezitím ukryl doma. Muž narozený v roce 1950 se k dopravní nehodě i k následnému ujetí od ní doznal. Na místo nehody ho ale musela přivézt manželka, protože si údajně po příjezdu domů dal skleničku.
     Dopravní policisté na místě nehodu šetří, řidič nadýchal 0,24 promile a policisté ho odvezli na odběr krve, snadno se totiž dopočítá, kdy muž pil.
     Cyklista narozený v roce 1986 naštěstí utrpěl pouze lehká zranění a odřeniny.


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!