Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Srazil lampu i značku a utekl od auta

Policisté pátrají po totožnosti neznámého řidiče

pondělí 23. března 19:48 , aktualizace 19:49

Pátrání

Partner článku – Workpress Aviation

     Domažličtí policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo ve středu 18. března kolem páté hodiny ráno v Domažlické ulici v Horšovském Týnu.
     Zatím nezjištěný řidič osobního vozu Mercedes Benz jedoucí z centra Horšovského Týna směrem na Domažlice při výjezdu z kruhového objezdu vjel na pravý okraj komunikace, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do sloupu veřejného osvětlení. 
     Řidič vozu z místa dopravní nehody ujel a vozidlo odstavil na vjezdu do pole při silnici mezi křižovatkami na obce Lazce a Jeníkovice, kde bylo zamčené vozidlo nalezeno hlídkou dopravních policistů. 
    Na vozidle Mercedes byla škoda vyčíslena na 20 tisíc korun, na sloupu veřejného osvětlení pak na 15 tisíc korun. 

     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Workpress Aviation

Dynamická česká výrobní společnost se zaměřením na letecký průmysl.