Foto

Srazil patnáctiletou dívku na přechodu

Při nepochopitelném manévru naboural auto, srazil chodkyni na přechodu a skončil v křoví

středa 19. srpna 16:51 , aktualizace 17:06

Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Při neobvyklé dopravní nehodě byla včera v podvečer na chodníku v Částkově ulici v Plzni sražena autem asi patnáctiletá dívka.
     Podle tiskové mluvčí policie došlo k nehodě tak, že na výjezdu z kruhového objezdu u Galerie Slovany do Částkovy ulice ve směru ke Slovanské třídě jela řidička narozená v roce 1978 s vozem Ford Fusion, když ji zprava začal předjíždět řidič narozený v roce 1956 s vozem Škoda Fabia. Při tomto nepochopitelném manévru vůz Škoda najel na obrubník a byl odražen na Ford, o který zavadil. Poté vůz Škoda pokračoval v jízdě přes středový ostrůvek, kde srazil právě přecházející patnáctiletou dívku a přes protisměr dojel až na chodník. Tam se vozidlo v křoví konečně zastavilo.
     Dívka při střetu utrpěla zranění hlavy, se kterým byla po ošetření na místě transportována do nemocnice.
     "Provedené dechové zkoušky na alkohol i testy na omamné a psychotropní látky byly u řidiče i řidičky s negativním výsledkem," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že policisté přesnou příčinu a průběh nehody dále šetří. 


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…