Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Srážka dodávky s trolejbusem

Ukrajinský řidič dodávky nedal na Borských polích přednost trolejbusu

10. října 2019 20:31 , aktualizace 20:52

Partner článku – Mraknet

     Dnes večer před sedmou hodinou došlo v Plzni v ulici U Nové Hospody, u hotelu Ibis, k dopravní nehodě. Na místě se střetl trolejbus č. 15 a dodávka Iveco.
     V trolejbusu cestovali asi tři cestující a všichni, včetně obou řidičů, vyvázli bez zranění. Ukrajinec, který dodávku řídil, jel z Univerzitní ulice a nedal tak přednost trolejbusu.
     Dodávka nepochopitelně narazila kloubovému trolejbusu až do zadní poloviny, takže se řidič dodávky zřejmě také moc nevěnoval řízení.
     Mluvčí policie potvrdila, že viníkem nehody je řidič dodávky narozený v roce 1988, který nedal přednost řidiči narozenému v roce 1964. Oba řidiči měli test na alkohol negativní. Škoda na dodávce je 220.000 a na trolejbusu 80.000 korun.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.